| bogdan1319 a întrebat:

Va rog sa-mi dati niste idei pentru un nume de YouTube

Răspuns Câştigător
| Daniela1234567 a răspuns:

Depinde, daca faci gaming atunci ceva care sa contina numele tau si cuvintul gaming
ex: alexgames/alexgaming sau daca esti fata atunci ceva de genu mariagaming big grin ce nume dau
daca vrei sa faci vlog, atunci iti propun sa-ti pui un nume fals, ca si cel care il ai pe TPU
ex:bogdi big grin
sper ca te-am ajutat, daca mai ai intrebari atunci ti le raspund cu placere

| bogdan1319 explică (pentru Daniela1234567):

Canalul meu este bazat pe de toate (gaming, vlogging, etc). As vrea sa aleg un nume original. cine ma poate ajuta?

| Tudorcsf a răspuns (pentru bogdan1319):

BogdiGaming&Vlog