| F1rstBlooD a întrebat:

Va roog ajutati-ma, am vazut un joc suuuuuper la un coleg, si anume un joc care era cu pirati da era 3d (cetinte mari desigur)

da era suuuper, cand te luptai cu pirati totul era ca in realitate, unde lovea ghiuleaua aolo se facea praff, pe furtuni trebuia sa iei decizi importanete, iti upgrad-ai nava, era suuuper

pe acela ar fi bine daca lati gasi dar merge si unu asemanator ceva jmecher cu pirati si nave 3d ceva care sa ma acapareze

era aproape ca (parea de la 4:11) acela da mult mai clar grafic si mai jmecher

uitati aici filumletu http://www.youtube.com/watch?v=B7GIY6nMfcY

funda +vot

2 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Cauta Lumea kappa pe google...sau scrie pe youtube la comentarii..eu n-am vazut asa joc sorry

| F1rstBlooD explică (pentru buffa):

Frate lumea kappa e o lume de pe grepolis, un joc browse