| XeQt a întrebat:

Va salut!
De cateva zile am inceput sa tot primesc bluescreen prolbema este ca nu stiu care este eroare adica am tot cautat cauzele erori dar nu am resusit sa ai dau de cap. eroarea pe care o primesc este: STOP: 0x00000036.
Daca aveti o ide despre ce ar putea fi, mi-ati fi de mare ajutor

1 răspuns:
| MrWanted a răspuns:

Curata pc-ul de praf, sau s-ar putea sa nu poata sa ia destul aer asa ca incearca sa il pui undeva unde poate intra aerul calumea.
P.Sbig grinaca nici una din variantele de mai sus nu merge incearca sa reinstalezi windowsul sau daca nu merge nici asa du-l la un service