| KillaNoFilla a întrebat:

Voi ati dat vreodata dislike la un video pe youtube?

4 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Dua.

| Alexul99 a răspuns:

Normal ca da... butonul ala este acolo si trebuie folosit la fel ca si cel de like, odata ce nu iti place ceva sau te-a deranjat ceva printr-un fel, trebuie folosit dar indicat ar fi sa lasi intr-un comentariu ce nu ti-a placut pentru ca cel care produce continutul sa stie si sa nu mai repete acea greseala.

| KillaNoFilla explică (pentru Alexul99):

Pai si dai dislike ex:lui gheorghe zamfir pentru ca cel ce a uploadat nu a stiut sa scrie numele corect sau video e low quality?

| Alexul99 a răspuns (pentru KillaNoFilla):

Da, se poate si asta.dar din nou ar trebui sa ii spui in comentariu, de prefarabil intr-un mod civilizat ca a gresit si ti-ar placea sa te uiti la videoclipurile lui daca isi va repara greseala pe viitor.