| suntperfect a întrebat:

Voi cat ati da pe procesorul asta:Intel celeron dual core e1500 @2. 20ghz, dar pe placa asta video: msi gt 630 2gb? Si ce parere aveti despre fiecare in parte?, ce jocuri ar merge pe procesor si pe placa video?
funda celui mai bun raspuns!

31 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns (pentru suntperfect):

Sigur nu, dar am ceva pile pe ici-colo si ma pasioneaza oarecum domeniul, iar mai recent m-am documentat mai solid fiindca mi-am facut upgrade si sistemul vechi era din 2007, asa ca am avut putin de studiat.