| AvalohAlyn a întrebat:

Voi va jucati multe jocuri pe pc/online? Ce jocuri?

Răspuns Câştigător
| Andeuta a răspuns:

LoL este singurul joc pe care il joc momentan. big grin

| Hitback a răspuns (pentru Andeuta):

Daca esti pe eune poate jucam. Cauta-ma daca vrei echipa. Engl3zu.

| Hitback a răspuns (pentru Andeuta):

Ai o gramada de optiuni. Metin. Fifa. Cod mw2 3.gta4 mp. World of tanks. World of warcraft. Cod aw. Battlefield 4. Borderlands2.

| Andeuta a răspuns (pentru Hitback):

Stiu ca am multe optiuni, am jucat si Metin si wow happy

| Hitback a răspuns (pentru Andeuta):

Am vrut sa ii scriu baiatului de optiuni. Tie doar despre lol voiam sa-ti scriu. laughing

| Andeuta a răspuns (pentru Hitback):

Ok laughing

| AvalohAlyn explică (pentru Andeuta):

Wow.Rar vezi o fata care sa joace jocuri de gen LoL, metin, WoW...interesantlaughing

| Andeuta a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Am niste prieteni foarte convingatori. laughing

11 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Joc doar metin2, MMORPG

| ViperXd a răspuns:

Auzi te poti juca adventure quest world, metin2 sau un alt joc care sincer iti recomand transformice...o sa zici ca e prea de copii. O sa vezi ca joaca si oameni de peste 20 ani sau 18. Joaca de obicei 50000 jucatori pe zi.

| FanCS a răspuns:

Eu joc cs go, dota2, lol so can atat.

| Sîrbu_Mihai_1985 a răspuns:

Joc pe browser goodgame empire(Daca vrei sa te apuci sa cauti warta19)
si pe pc joc wow, lol, metin2.ro.