| anonim_4396 a întrebat:

Vreau jocuri cum ar fi gta,metin,counter si care mai sunt asemanatoare doar ca de fete, nu vreau impuscaturi si alte chestii.

4 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Saint Row, Mafia 2, The Slder Scrolls, 4story, Tera, Runes of Magic, Maple Story.

| Magnifico a răspuns:

Salut!

Counter-ul este cu impuscaturi sa stii laughing

Gen Gta poti incerca:

-Mafia 2
-Saints Row The THird
-the GodFather 2
-Driver Paralell Lines
-True Crimes New York City
-The Saboteur 2
-Scarface

(si daca stau bine sa ma gandesc si in Gta te impusti laughing )

Mai poti incerca si Virtual Tennis 4 este un joc cu tenis de camp destul de captivant.
Te poti apuca si de un joc online sunt foarte multe.

Bafta!

| AanoniM17 a răspuns (pentru Magnifico):

Am spus ca ceva de genul lor dar nu ca alea, de fete vreau

| Magnifico a răspuns (pentru AanoniM17):

Majoriatea jocurilor online sunt de fete precum Lady Popular, Panderama, etc.

Daca vrei pentru PC atunci ar putea fi Sims (orice versiune), Pony Friends 2, Diner Dash 2, Sally's Salon, etc.