| iepuras_5959 a întrebat:

Vreau sa achizitionez un procesor intel core 2 duo e 8600 3.33 ghz si o placa video ati radeon hd 5850 1 gb. Imi poate rula gta 4 la maxim si alte jocuri de genu acesta cu cerinte mari?

2 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Salut! da, gta are sa iti ruleze la maxim! la fel si alte jocuri mari gen nfs cele mai noi si altele! procesorul este unul foarte bun iar placa video este suficienta!(sper ca au un pret convenabil) bafta la gaming!

| mrclaust a răspuns:

încearcă un Intel i5 sau un AMD Athlon II X3 și iți va rula aproape orice joc perfect.