| cristi28george a întrebat:

am si eu o placa video ati radeon hd 4850, 4 gb rami, procesor Intel core i3 3220 si un hard de 1 terra.
credeti ca imi va putea rula jocul Medal Of Honor? cu rezolutia la maxim?

Răspuns Câştigător
| Constantin_Dragos_1991 a răspuns:

[1280 x 1024] asta e rezolutia maxima la care oricum ar putea sa sacadeze. cheers!

| cristi28george explică (pentru Constantin_Dragos_1991):

Mersi mult..asta e, n-am placa video destulde buna big grin

| cristi28george explică (pentru Constantin_Dragos_1991):

Imi merge happy
nu imi scadeaza deloc! este rezolutia la maxim! si se misca extraordinar!
numai trebuie sa-mi iau alta placa video big grin

5 răspunsuri:
| cristi28george explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Merge! l-am downloadat ieri seara si l-am instalat, este rezolutia la maxim! imi merge struna.
NUMAI VORBI DACA NU STI!
dai sfaturi aiurea, vai de capu tau.

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru cristi28george):

Scuze