| pathfinder a întrebat:

Vreau sa compar doua Gamepad-uri (Joystick SRXJ-03). dar nu stiu daca se poate juca cu ambele in acelasi timp la acelasi calculator.De exemplu la FIFA.Se poate juca cu ambele in acelasi timp? Daca da, aveti idee cam la ce jocuri? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Da la diferite jocuri multiplayer poti juca cu amandoua in acelasi timp doar sa iti faci config bun.

| pathfinder explică (pentru TudyCFR):

Eu pentru FIFA le cumpar.Merg?

| TudyCFR a răspuns (pentru pathfinder):

Da dar intreaba si in magazin si sa nu fie fara scrol ca atunci nu iti merg.