| adaaad a întrebat:

Vreau sa dezinstalez webcamul (cel incorporat in laptop - ASUS X52J) deoarece doresc sa folosesc o camera externa! Cum procedez?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pentru asta nu trebuie sa dezinstalezi cam-ul laptop-ului! Instaleaza si cam-ul care-l ai iar la mess sau oriunde setezi sa folosesti cam-ul tau nu cel al laptop-ului! Bafta!

| adaaad explică (pentru lpavel):

Stiam asta, dar din pacate nu merge sa selectez! nu am niciun buton de unde sa selectez asta. trebuie sa imi fac niste poze pe un site si se fac doar cu webul. si mie imi porneste direct webul incorporat in laptop si eu vreau sa fac poza cu cel extern deoarece e mult mai bun

| lpavel a răspuns (pentru adaaad):

Tu totusi incearca sa instalezi iar daca nu iti face comanda rapida pe desktop atunci mergi in C cauta unde s-a instalat si vei gasi acolo o aplicatie cu ce sa deschizi, sau mai poti cauta in meniul start la programe instalate... Bafta!