| roberthav a întrebat:

Vreau sa imi cumpar farming simulator 2015 CD original. Pot sa il instalez pe mai multe calculatoare ca sa joc impreuna cu niste prieteni sau trebuie sa isi cumpere fiecare cate un cd? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Primesti un key pe care trebuie sa il asociezi cu un cont de steam.

Daca vrei sa joci cu prietenii tai online trebuie sa isi cumpere fiecare jocul.

2 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

Nu se poate odata ce ai instalat jocul la tine pe pc ramane!

| Mankind31 a răspuns:

Nu vei putea sa il instalezi pe mai multe calculatoare. Funda te rog!