| valentin123 a întrebat:

Vreau sa imi dati cel mai bun private server club penguin dar in afara de icpv3, icpv2, icpv1 ca sunt inchise vreau cel mai bun.Saitul daca mi le dati de inregistrare si de jucare. Cel mai bun server

4 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Din pacat s-au inchis toate din cauza ca nu prea erau playeri pe ele.

| LeeJiEun a răspuns:

Am eu!
MCPv2
Atlantic penguin
cpps.me

stiu....nu is multe dar merg si sunt suuuperrr.

| Fred12 a răspuns:

Buna uite aici, www.CPPS.me,Dai pe inregistrare(Trebuie sa ai cont Gmail)!
Si dupa dai pe play, Ai sa primesti:
----->10000coins(putin:D)(daca scrii,,! AC 9999999999999(99999999999999coins)
sper ca te-am ajutat, funda terog!:X:X:X postat la 2 Ianuarie 2013