| OnlyDga a întrebat:

Vreau sa imi iau un pc deaorece am un buget mai limitat si am zis ca nu merita sa dau bani pe un laptop.Mai bine imi iau o unitate.
Sistem IT MYRIA LIVE V34, Intel Core i3-4160 3.6GHz, 6GB, 1TB, nVIDIA GeForce GT 730 2GB DDR3, LinuxSistem IT MYRIA LIVE V34, Intel Core i3-4160 3.6GHz, 6GB, 1TB, nVIDIA GeForce GT 730 2GB DDR3, Linux
E acceptabil pentru gaming? Trebuie sa il schimb pe windows, nu? Vreau pareri sincere. Fara comentarii aiurea.

4 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Myria e o mizerie, fugi de ele cum fuge dracu de tamaie. Ce buget ai pentru PC?

| OnlyDga explică (pentru Mihai1810):

Maxim 2000 de lei. Dar nici astia nu stiu sigur daca ii am.

| Mihai1810 a răspuns (pentru OnlyDga):

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2328022/ depaseste cu 70 lei 2000. Daca nu o ai pe astahttp://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2328026/ dar eu zic ca merita diferenta de 70 lei.

| AlexDFY a răspuns:

E foarte slab pentru gaming, gta 5 si alte jocuri similare nu merg pe sistemul tau, cu 2200 lei iti faci i3 6100 si rx460 4 gb
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2226022/
In momentul asta nu e nici o reducere, si pretul este mai ridicat.