| Un1kool a întrebat:

Vreau sa imi iau un Xbox 360 4 GB, si nu imi pot lua de 250GB pentru ca nu imi permit, si vreau sa imi iau si GTA V, imi puteti explica ce trebuie sa fac ca sa mearga? Imi iau si un stick USB 2.0 si 16 GB memorie, dar vreau sa imi explicati faza cu instalarea si ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Jocu se instaleaza singur dupa ce ai facut rost de consola, tu bagi dvd in ea si restul merge automat

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Jocurile le vei juca de pe cd, in memorie interna de 4gb vei avea decat salvarile. In timp, daca se poate, mai strange aproximativ 200 lei, si cumpara-ti si un hard disk de 500gb ( 200 lei ) si pune-l pe xbox.

Bft!