| AldeaAlexandru a întrebat:

Vreau sa joc metin2 ro. Am downloadat de pe site oficial ce trebuia. Si sunt 3 parti pana poti intra in joc. 1Descarcare: mi s-a descarcat tot, 2. Instalare mi s-a facut pana la 99%. Am intrat in folderul metin2 ro si am dat pe iconita aceea cu metin2 ro.exe
Si la pach se incarca 50% si se opreste.Am jucat peste 70 de metine si nu mi-a mai facut niciunul asa. Cine ma ajuta primeste funda!

Răspuns Câştigător
| MaxINFINlTE a răspuns:

Problema e la Hackshield, uite aici rezolvarea: http://andrwblog.blogspot.com/......ro-in.html

Bafta!

| AldeaAlexandru explică (pentru MaxINFINlTE):

Asa a fost cum ai zis tu, dar tot nu-mi merge, deoarece am un jaf de laptop si mi se blocheaza

| MaxINFINlTE a răspuns (pentru AldeaAlexandru):

Poftim un program care iti va face pc-ul sa se miste mai bine. (gaeste erorile si le fixeaza)
http://andrwblog.blogspot.com/......erite.html
Bafta!

| AldeaAlexandru explică (pentru MaxINFINlTE):

Am sters hacksieldul vechi si l-am pus pe cel care mi l-ai dat dar tot 2 liniute mi se incarca.