| Alexytzu a întrebat:

Vreau sa-mi downloadez GTA 5!
Si vreau sa-mi dati linkul de la un site ca sa-l pot downloada.
Si sa nu aive virusi.
Va rog frumos.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copii batuti in cap ca tine ar trebui sa nu aiba acces la internet straight face

| anonimguy3 a răspuns:

GTA V PE PC APARE in octombrie-noiembrie 2014. E chiar asa de greu sa va informati macar? Intrati si voi macar pe site-uri handicapate gen game debate si maca informati-va. straight face

| Jurasim a răspuns:

Uite aici direct de pe site-ul oficial download fara virusi : http://gta5hack.com/

| Alexytzu explică (pentru Jurasim):

Am dat download dar imi apare sa fac un test.

| anonimguy3 a răspuns (pentru Jurasim):

GJ bro da-i virsusi la baiat in pc.

| M8ATO a răspuns:

Gta5 apare pe pc in toamna 2014 (speram)