| PhoenixShadow a întrebat:

Vreau sa-mi fac un site din care sa castig bani cu adsense.Nu stiti despre ce as putea sa fac site-ul pentru a castiga bani cu acest program?

Răspuns Câştigător
| RaduHD a răspuns:

Pai, fa ceia ce iti place.De obicei este bine sa un scop care poate ajuta oameni.Un mic "tip" despre google adsesne.
-Nu o sa poti scoate bani cu google adsense daca nu ai domeniu cumparat (ex..com.ro, etc.)
-Totusi o sa poti folosi adsesnse daca construiesti situl cu ajutorul "Piczo, wix, etc".
Bafta.

| PhoenixShadow explică (pentru RaduHD):

Mie imi place fotbalul.Dar ce as putea scrie?

| RaduHD a răspuns (pentru PhoenixShadow):

Humm, creaza un site gen Sport News sau jocuri de fotbal.

| PhoenixShadow explică (pentru RaduHD):

Sau as putea sa le imbin?

| RaduHD a răspuns (pentru PhoenixShadow):

Sigur, puneti imaginatia la lucru happy

5 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Daca-ti place sportul, fa un site cu programul/rezultatele competitiilor sportive, comentarii referitoare la acestea, descrierile jucatorilor, etc.
Ca si platforma iti recomand www.ucoz.ro - am facut ca sunt multi utilizatori acolo care si-au facut site-uri de genu. Cu siguranta sugestii ai putea gasi pe forum.ucoz.ro.
Succes!