| Tudor_Mihnea_1994 a întrebat:

Vreau sa-mi instalez counter strike 1.6 pe calculator si tati nu ma lasa sa instalez nici un joc in afara de din astea originale cumparate din magazin cu bani ce sa-i spun sa ma lase sa instalez cs-ul?

Răspuns Câştigător
| Lysander a răspuns:

N-am cerut fundă, am Încercat să te ajut. Practic tatăl tău are dreptate să nu te lase să descarci aiurea de pe net, aşa ar trebui să facă toţi taţii happy

3 răspunsuri:
| Lysander a răspuns:

Spune-i să ţi-l cumpere!

| Tudor_Mihnea_1994 explică (pentru Lysander):

Nu sa-l cumpar... Sa-l descarc... Eu am intrebat ce sa-i zic sa ma lase sa-l descarc dci nici unul funda sau vot

| Lysander a răspuns (pentru Tudor_Mihnea_1994):

N-am cerut fundă, am Încercat să te ajut. Practic tatăl tău are dreptate să nu te lase să descarci aiurea de pe net, aşa ar trebui să facă toţi taţii happy

| jimm999 a răspuns:

Ma acum e reducere de 75% la cs cumpara-ti costa 2 dolari!