| penthouse a întrebat:

Vreau sa pun browseru google chrome ca default. am si mozilla si iexplorer. le-am dezinstalat. degeaba. am incercat si de la add or remove programs. si din options de la chrome si cica ii default dar de fapt e mozilla. daca dezinstalez mozilla nu mai e nici unu si nu pot da click pe linkuri happy help me

2 răspunsuri:
| KarmaPolice a răspuns:

Incearca asta
Satrt> Control Panel > Add or Remove Programs> dai la Set Program Access and Defaults > apesi pe custom> Chose a default web browser> google chrome (sau cum se cheama)

| Necoara_Yonutz_1997 a răspuns:

Vezi daca merge la unele pers e altfel
STart> Control Panel > Add or Remove Programs> dai la Set Program Access and Defaults > apesi pe custom> Chose a default web browser> google chrome