| b342 a întrebat:

Buna TPU...
http://i.imgur.com/N83Dd.jpg
Deci, am dezinstalat acea bara de la Add or Remove programs, si tot imi aparea. Dupa aceea, am incercat sa dezinstalez Google Chrome, iar cand l`am deschis.tot imi aparea acea bara!
Cum pot sa fac sa nu imi mai apara?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LupCuBlog a răspuns:

Click dreapta si vezi ca o sa-ti apara "Bara de meniu", "Bara de navigatie" etc. si debifeazo pe cea care nu-ti convine facand click. Exemplu : "Bara PHP NUKE" dai click dreapta si o debifezi si nu o sa-ti mai apara. Daca nu te descurci spune-mi.

1 răspuns:
| IceCuBe_5755 a răspuns:

Pai uitete la options pe undeva
sau dezinstaleaza prog ala si inst din nou si debifeaza toolbar/incearca cu CCleaner