| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa resetez telefonul, e vreo solutie sa revin de unde m ramas pe clash of clans? Funda, va rog raspundeti repede!

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Da, faci un backup la joc cu Titanium Backup, il gasesti in Play Store, in caz ca folosesti Android. Dupa ce dai factory reset reinstalezi iar T.B si ai prins ideea.

| anonim_4396 explică (pentru Vanqu1sh):

Si ma da de unde am ramas?

| Vanqu1sh a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca faci totul cum trebuie, da.

| anonim_4396 explică (pentru Vanqu1sh):

Aha dar asta e problema vreau sa il resetez pentru ca nu mai merge magazin play imi ziceca sa oprit mereu si in alte aplicatii si am facut doate variantele posibile