| monsterCAD a întrebat:

Vreau sa trimit cuiva filme pe care sa le downloadeze si nu stiu cum sa fac (prin mail nu merge).

Pls raspundeti repede.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe site-ul fast upload.iti faci cont.Incarci acolo un film sau cate filme te lasa si iti va cere sa bagi e-mailul acelei persoane.Persoaan aceea va primi un email de la tine cu link-ul unde sunt incarcate filmele. Ajuns pe acel link,acea peroana are optiunea de download. Dupa ce a downloadat,vei primi tu un email cum ca a fist accesat acel link. Dupa aceea, poti reveni pe acel site, in contul tau si vei putea sterge ce ai incarcat sau, se va sterge automat dupa un anumit timp.(o saptamana sau doua, nu mai retin).
Daca nu poti incarca mai multe filme deodata, incarci si stergi dupa ce a downloadat si apoi incarci alt film si tot asa. E un site de upload download cu ajutorul link.