| ionutz1090 a întrebat:

Vreau si eu mai multe jocuri pc cine da cele mai multe jocuri dau funda!

Răspuns Câştigător
| ionutz1890 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres Ia de aici sunt 50 de jocuri;)

Mult succes;)

JackDawson

| ionutz1090 explică (pentru ionutz1890):

Wow mersi mult de tot!

4 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Just Cause 2, Alice Madness Returns, Call Of Duty (Modern Warfare 1, 2, 3, Black Ops), Assasins Creed, Flat Out, Burn Out paradise, Crysis 1 si 2, Turok, Dangon Age II, Hitman, Mirrors Edge, Wheelman, far cry, Split second, transformers war for cybertron, sper ca te-am ajutat, sunt jocuri care au gameplay bun jucate de mine. thrust mewinking Bafta

| efervescent99 a răspuns:

Http://www.1001jocuri.com/ uite aici 1001 jocuri.

| E7060026 a răspuns:

1.Counter-Strike 1.6
2. Дезертир 2
3. World of Tanks
4.Serious Sam 3.BFE.v 3.0.3.0.(Русская версия)
5.S.T.A.L.K.E.R.
6.FRONTLAINS
8.Printpersia