| Sn4k3 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri tari... Gen FarCry 3 sau Nfs (nu Nfs most wanted 2012 ca e naspa cand conduci). Am 4 gb, placa video Nvidia Gforce Gt630 de 4 gb, procesor quad core 3.0. Vreau niste jocuri mai noi sau mai vechi nu conteaza dar sa fie smechere. Orice gen de joc. Cel mai bun raspuns are funda!

2 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Pai jocurile enumerate de tine le-am jucat si eu dar uite altele care sunt frumoase:
-Batman Arkham City
-Dead Space 3
-WRC3
-Just Cause 2
-Sleeping Dogs
-Bioschok:Infinite (nu stiu daca iti merge)
-Splinter Cell:Conviction
-Dead Island
-The Amazing Spider-man
-Darksiders I
-Darksiders II
-The Walking Dead
-Max Payne 3
-Euro Truck Simulator 2
-NBA 2K12
-Aliens Colonial Marines
-Nfs The Run
-Nfs Most Wanted 2012
-Prototype 2
Sper ca te-am ajutat!

| Starla14 a răspuns:

Inceara HITMAN Absolution, GTA 4 Episode from Liberty City, Call Of Duty Black ops I, II, Outlast, Amnesia the Dark descents sau The machine for Pigs. Cam atat funda?