| sebastiannnn a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru un Pc bun, am 4gb ram, procesor i5 2,5 ghz, placa video nVIDIA geforce 610 m un 1gb. din afara de crysis, most wanted 2012, gta 4. m-am plictisit de ele. dau funda pentru cel mai repede raspuns.

6 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

BioShock Infinite
Runner2: Future Legend of Rhythm
Far Cry 3
Dishonored
Tomb Raider
Antichamber
PlanetSide 2
Hotline Miami
DmC: Devil May Cry
Daca mai vrei jocuri zi-mi ce categorie vrei si iti mai zic big grin

| sebastiannnn explică (pentru cypryan11):

Din astea cu masinute si gen gta. din afara de seria nfs si grand theft auto si sleeping dogs. iti dau funda daca raspunzi happy

Răspuns utilizator avertizat
| BogatasuDeKat a răspuns:

Pentru acest pc iti merge aproape orice joc.Eu ti-as recomanda sleeping dogs e un fel de gta, doar ca faci karate, esti in orasul china, mergi in insule, faci misiuni etc.

| Horrorin a răspuns:

Just Cause 2, Minecraft (il recomand la toate pc-urile big grin), Battlefield 3, Call of Duty 3 etc. Daca nu ai cont, iti sugerezi sa-ti instalezi Steam si ai acolo tot ce vrei ( bineinteles, nu toate gratis).