| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cateva metine private foarte cool(cu totul plus9)care se poate descarca si in care iti merge sa-ti faci un cont.Dau funda cu cea mai mare placere!

2 răspunsuri:
| George10345 a răspuns:

Hot style, Asinis-world online mt2, Tdl. Bafta daca vr si altceva id meu george_georgeee27

| Marius1902 a răspuns (pentru George10345):

Joaca Metin2 RevoMondial e foarte misto la lvl 110 cresti v2 rate 1000% la magazin ai itm pana la 159 gm prietenosi sau joaca metin2 ozeron la fierar nu esueaza niciodata...e misto si el sau joaca xpm lvl maxim faci cred ca in 2, 3 zile