| olyvyan a întrebat:

Vreau si eu un Metin2 pvm-pvp foarte misto! Cum ar fi metin2 Wars! Un Metin cu multe evolutii din arme care se gasesc destul de repede, rate 1000% fiecare, lvl max/ 200-250, sa fie 24/24, staff extrem de prietenos! Dar in primul rand sa fie eventuri aproape zilnic(OX sau event pvm) si sa fie populat metinul

10 răspunsuri:
| olyvyan explică (pentru єχcєєℓ):

Ce rate are metinul asta ma? 200 de playeri sunt lvl250! Nici o sansa la funda

| єχcєєℓ a răspuns (pentru olyvyan):

1. Nu ai prezicat să fie pvm
2.Nu ți-am cerut fundă.

| olyvyan explică (pentru єχcєєℓ):

Invata sa citesti ma! PVM-PVP! ala ce mi-ai dat tu e PVP

| 4l3xXx a răspuns:

Metin2 STEEL sau Metin2 Gravity(recomandat)

| olyvyan explică (pentru 4l3xXx):

Care server este mai populat?

| olyvyan explică (pentru 4l3xXx):

Prea putine raspunsuri! Mai asteptam 4 zile si dam funda! 4 sau 6-7! Depinde de cate raspunsuri o sa avem happy

| Bogdyteches a răspuns:

Metin2 jb event doar week-end

| remus69 a răspuns:

Http://mmo.asap-network.ro/index.php?page=register
PVM PVP CLASSIC LVL MAX 105 mai multe informatii pe metin la [HELP]Remus
am si un video : https://www.youtube.com/watch?v=IAWUjLeaNoc&feature=youtu.be

| Constantin_Andrei_1989 a răspuns:

Http://rubia2.c-mt2.ro/ e ff tare matinu.E pvm-pvm super. Avem nevoie de playeri