| Cata_Catii_1997 a întrebat:

Vreau si eu un server de metin 2 pvp-pvm in care sa fie otel si betelie in shop (nu steel, hammer ) in care nu trebuie sa donezi sa cresti destul de repede si sa fie romanesc. Dau funda +votbig grin

3 răspunsuri:
| ElectrickFunny a răspuns:

Stiu eu!
REAL LIFE MOTHERFUCKA.
Chestia aia de abia se poate numi joc.
Daca vrei sa joci jocuri adevarate poti juca:LoL, Tera, dotA si multe altele.
Astea sunt jocuri adevarate nu rahatul ala de "joc"

| Cata_Catii_1997 explică (pentru ElectrickFunny):

Da ma dar jocurile alea 'speciale' enumerate de tine sunt romanesti sau tot englezesti?

| ElectrickFunny a răspuns (pentru Cata_Catii_1997):

LoL are dublat vocea campionilor in romana plus client in Romana, dar nu il folosesc pe cel in romana pentru sunt cam disperante vocile.
Dar nu conteaza daca sunt in engleza pentru mine e tot una, chiar imi place mai mult in engleza.
Tera este un mmorpg si nu, nu e in romana.
Dar nu conteaza cum am spus mai sus Gameplayu conteaza!