| pinks2 a întrebat:

Vreau si eu un Server de Metin2 privat. Sa fie multi playeri, sa cresti repede si sa nu fie lag happy. Dau funda.happy

3 răspunsuri:
| Mihai089 a răspuns:

Metin2xpm.ro are putin lag dar cresti repede

| MikulAjutor a răspuns:

4metin beta pvp super tare, sau hammer dar e naspa ca sunt prafii si noobi si e lag sau alege metin2NP pvm classic hard e ca pe Ro numai ca preturiile sunt mai ieftine sau metin2severin unde faci lv 80 usor dupa incepe munca in care dovedesti ca esti metinar adevarat sau de ce nu intra pe 4metin pe forum fa-ti cont si poate iti gasesti un metin pe placul tau.Bafta si funda daca se poate.

| alex200084 a răspuns:

Incearca lunaris, european, hotstyle sau xperiment toate sunt foarte faine.Succes la metin si funda plzzz