| RoYaL a întrebat:

In care metin2 cresti cel mai repede. Dar sa nu fie server privat
funda

Răspuns Câştigător
| PoisonJuke a răspuns:

Metin2.us fa taskurile alea care te pune sa omori animale la fiecare lvl si te creste mult

2 răspunsuri:
| Messer a răspuns:

Vorva vine mult...ca faci lvl cu task-urile pana la 21. Dar pe US ratele sunt mai bune, succesul la iteme mai mare, si exp-ul mai bun decat ro, uk etc.la fiecare task iti da cam 95% exp.

| bou12 a răspuns:

Metin2 fun ok e privat darr... cresti repede ai itm bune :X:X si se inregistreaza si se descarca ca pe metin2 ro