| xxnDy a întrebat:

Vreau un Metin2 PVP clasic max lvl 127 romanesc 2013 cu peste 20 de playeri pe elhappy PS. fara Light hammer PVP.

2 răspunsuri:
| zTonia a răspuns:

Metin2Hell, daca vrei iti dau itemele mele am exo +9, care nu se gaseste la magazine doar la donatii, si iti dau iteme din donatii... pentru o funda laughing level max 127, 100% romana. Sper ca te-am ajutat, eu m-am lasat pentru ca ma joc metine clasice pvm acum.

| FloFlo888 a răspuns (pentru zTonia):

Mi le dai mie te rog?big grin daca da add florin_wars99 big grin mersi