| luci14luci a întrebat:

Vreau un server de metin2 PvP...adica lvl direct tot la shop doar PvP sa fie dau funda...

Răspuns Câştigător
| Infern0 a răspuns:

Buna am eu un mt2 king la maga 10kk putin arma de 50 dar legendare care fac pariu ca nu leai vazut arma de 100 arma de 105 115 lance gm eppe gm eu am lance gm+9 cu 3 pietre+7 king2 sunt pietre+5 dar mai sunt si de +7 si daca mergi la uriel si dai polymoph poti sa te transformi in ce monstru vrei gratis e cel mai tare mai are multe chestii as faci pariu ca iti place linkul e http://hemoonline.power-heberg.com/semifun/index.php?p=classement

64 răspunsuri:
| RurkOne a răspuns:

Iti spun eu ce metine sa joci:
-european metin2-lvl maxim 120(nu trebuie neaparat), 1 yang itemele la magazin, te da 44, in 5 min 99, e foarte bun
-poti incerca hammer metin2 care e naspa sunt prea multi playeri se inghesuiesc k sardinele
-the return of the shadow metin2-e misto, faci lvl la un nps, lvl maxim 250 si arme care probabil nu le-ai mai vazut pana acum
-tdl alcolici-e misto si ala, faci lvl tot la un nps si iteme foarte misto
-vibe metin2-evoluezi armele k in ro adica posedata evolueaza intr-o armura prea tare dar e buguit rau de tot
Si cam atat altceva mai nimic astea sunt cele mai bune metine care le-am jucat

| Pinczes_Pinczes_2000 a răspuns:

Caut un metin2 care iti dau lvl 105 sau 120 fara beta si sa fie pvp cu swic ma putezi ajuta va rog

| RomeutzuTare a răspuns:

Mah dar cum dowlandez mt2 ala de la Infern0? plz ziceti-mi

| skilled123 a răspuns:

Nu stiu... Io zic Mt2 Steel. E PVM PVP! poti incerca! E Super!

| Iulian_Lucan_1998 a răspuns:

Uite un metin2pvp
Metin2Apple=> Este un server pvp pe IP (Non-Hamachi) cu mc. txt:89. 137. 138. 188
=>Servarul nu are lag, armele, armurle sunt implementate noi.
=>Este Onlline(8:00 am-11:00 pm) In weekend si mai mult!
=>Pentru mai multe detalii Intrati pe xat: http://xat.com/Metin2ApplePrivateServer
=>Pentru inregistrare si informatii intrati pe site-ul nostru: http://89. 137. 138. 188:8090/
=>Bonusurile sunt mari ex:dex 500, str 500 etc...
=>O sa revin cu informatii noi si video, Va Asteptam Pe Servar! MULTUMIM cheers Cool
=>Pentru semi-event intrati pe siteul nostru si votati-ne si primiti cadou pe server!
Nu sunt modati...

| Stan_Catalin_1990 a răspuns:

Metin2 iceblue
Nam nev de funda happy

| crisalida a răspuns:

Alexutz99 da in cat timp iti descarca tie clientu si astea mie imi scria ca in 2 zile

| xWhiteAngel a răspuns:

Vreau si eu un servar de metin2 PvP sau pvp clasic va rog.Dau funda doar daca imi aratati cum multumesc:X

| N3CuRaTu a răspuns:

We metinu de la infern0 e of pff

| andries22 a răspuns:

Http://xat.com/dragon2metin superrr tare sv apucati va toata lumea

| Demo a răspuns:

Http://hammermt2.servegame.com/ Incearcal pe asta, sigur o sa-ti placa :). Este server pvp gasesti la shop tot ce vrei, npc pentru lvl...te las sa descoperi singur :D

| cosminelFdb a răspuns (pentru Demo):

Da trebuie activat
contul?

| RaulSUCIU a răspuns:

Iti spun eu un metin care e cel mai tare metin2 yoneis

| mac98mihai a răspuns:

Alex mie nu-mi merge site care mi l-ai dat dc plzz da-mi altu ca daca toti au zis ca e marfa vr macar sa-l vad

| Rusu_Razvan_Vivian_1990 a răspuns:

Joaca-te hammer mt2 e cu tot ce vrei

| Andrei_Claudiu_1998 a răspuns:

Pai incearca Metin2 GM MODE, Metin2Hammer

| cristea_7584 a răspuns:

Sall va dau eu un metin pvp hammer lvl 98 iei 120 de la npc arme legendare king2 otele legendare etc http://hm2.zapto.org

| ninel2000 a răspuns:

Ba de unde il descarc?

| TheKingRoyal a răspuns:

Inferno cum se numeste mtu asta ca sa stiu sa ma apuc de el ca e super fain