| TeDrqq a întrebat:

TPU!, vreau si eu niste server de metin2 PVP ( sa nu cresti, arme/armuri direct de la shop) as vrea sa fie cu arme/armuri noi (NU CLASIC!)

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KniF3Official a răspuns:

Eu joc pe Regal (dar e pvm) dar mai joc si : Sunrise 2: iti da level 105 (max.) ai toate armele si armurie si costumele la shop si e destul de ok si mai joc si Hammer care e cel mai bun Pvp cu toate armele si armurile si toate celelaltewinking si mai este si GTX bine...de la inceput iti dau lv 1 dar astepti putin si iti dau 90 si cam atat FUNDA plss

2 răspunsuri:
| Popa_Emanuel_Mihai_1999 a răspuns:

Salut poti juca metin 2 steel pe acesta il joc si eu poti creste foarte repee eu am facut in 2 min lev 37

| TeDrqq explică (pentru Popa_Emanuel_Mihai_1999):

Omule PVP! NU pvm-pvp, NU pvp clasic, NU pvm! PVPPPPPPPPPP