| mdi a întrebat:

Vreun server nou de metin2 care cauta persoane pentru staff tehnic? ma ofer eu... am destul de multa experienta in metin2, sunt responsabil si am ceva timp sa ii pot dedica.

2 răspunsuri:
| CoZoMy a răspuns:

Uite-te pe www.4metin.ro si dai la servere hostate sau servere pe hamachi si te uiti care au aparut astazi si vb cu gm si daca au nevoie de gm poate iti dau.Succes!

| dyzy96 a răspuns:

Daca vrei sa te joci pe un server frumos incearca Metin2Rts.net dar asta daca vrei sa fi player pentru ca GM nu se da...