| OnlyWeTwo a întrebat:

Windows-ul se incarca apoi intra in power saving mode si isi da restart dupa o secunda.Mentionez nu pot intra in bios sau ori ce altfel de safe mode, nici in dextop nu intra ca sa vad care e problema. Daca incerc sa pun windowsu nu merge.Dau funda cine are un raspuns clar si indetaliat.

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Fix cand sa isi dea restart iti apare un ecran albastru? si poti sa il vezi 1-2 secunde? ( ecranu ala cu albastru )

Vezi ca s-ar putea sa ai nevoie de tastatura cu mufa rotunda, nu pe USB. La mine asa e, daca faci rost de ea dai un uptade la bios + rr windows.

| OnlyWeTwo explică (pentru Jorah):

Am reusit si nimic din ce ai spus tu mai sus nu e de folos.Acel ecran albastru nici macar nu imi aparea.Totul era provocat de sursa.Am reusit sa repar sursa cu ajutorul unui electronist...Dar oricum iti dau funda findca ai fost singurl care mi-ai raspuns.O seara buna

| Jorah a răspuns (pentru OnlyWeTwo):

Pai mai bine ca nu ai avut ecranu ala albastru ( BSOD ) deoarece era mai rau.
Ma bucur ca l-ai reparat.