| cautjocuri88787 a întrebat:

Ziceti-mi jocuri cu grafica ca nosferatu, sa fie horror si 2 ca fi ca si cum ai fi in realitate jocurile niste ochelari vr cam la ce pret ar fi ok? a avut careva ce simteati? merge si pentru filme?

Răspuns Câştigător
| OmBanal33 a răspuns:

Nosferatu este un joc destul de vechi, ceva cu o grafica asemanatoare si induce cam acelasi mod de atmosfera, este chiar jocul recent: Lethal Company
Un joc ce este recomandat sa il joci cu cineva, sigur il poti juca si singur insa o sa intampini multe slabiciuni...
Cat despre VR, singurele care merita sunt sistemele complete acelea scumpe, dar preturile incep de la 3500 - 4000 ce este sub, nu merita irosirea banilor.
Pentru filme nu, vr-ul nu functioneaza asa, dar sunt insa secvente si jocuri ce sunt facute cam asa, "sa te poarte intr-o calatorie"...

| cautjocuri88787 explică (pentru OmBanal33):

Pai si pentru filme ce exista? ca sa vezi ca si cum ai fi acolo? macar sa iei dai banii pe un film sa vezi cum e? iar vr-urile sub 3500lei ce simti acolo? dar peste 3500?

1 răspuns: