| dorin1995 a întrebat:

Ziceti-mi jocuri pentru configuratia urmatoare...
ram 6 gb
placa video 1 gb
procesor amd athlon x2 dualcore 3.40
hdd 500gb

4 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Ar trebui schimbata procesorul. AMD X2 nu se fabrica de 3 ani. Incearca urmatoarele jocuri:

NFS Undercover, NFS Hot Pursuit, GRID, NFS Carbon

Call of Duty MW 1/2/3, Medal of Honor 2010, Duke Nukem Forever, Bioshock 1/2, Metro 2013, ARMA 2, Sainds Row The Third, Slender the Arrival, Amnesia The Dark Descent

TES Skyrim, Risen 1/2, Gothic 3, Gothic 4 Arcania

| bugasebi a răspuns:

Pai daca pur si simplu ne spui DOAR marimea memoriei de la GPU nu putem sa stim ce te poti juca...AMD x2 e vechi, face bottle-neck la tot sistemul.
Deci, te rog sa specifici modelul placi video.

| MadalinNedelcu a răspuns:

Call of Duty Black Ops 2
FIFA 13
Need for Speed Most Wanted 2012
Just Cause 2
Test Drive Unlimited 2

| KnifeMihaitZaaaa a răspuns:

Toate Call of Duty(2, 3,4, moder warfare si blackops) Fifa11 mi se pare cea mai frumoasa, Amnesia The dark descent si cred ca tiar merge binisor Far cry 3 nu neai zis placa video! si the walking dead survival instinct funda?