| KIibrDM a întrebat:

Ziceti-mi orice joc nu-mi pasa decare orice in afara de
metin2 si 4story :-&:-&

3 răspunsuri:
| mihaela31 a răspuns:

CS-counter strike1.6; Gta san andreas; GTA; Need for speed underground; Battlefight; Imperia online.

| DrunkShepp a răspuns:

Sims 3 e tare, fifa 2011, world of warcraft, shogun(e de strategie militara), trojan war(la fel ca shogun)sau cauta pe miniclip.ro aolo au multe jocur ff smechere si poti sa le descarci

| Mihaiboy40 a răspuns:

De ce nu-ti place metin 2 smechere stai cati zice bossul tie marian club e online sherwood mmprog cu lupte tot online ce sa mai zic cauti si tu jocuri multyplayer. Funda?