| ღProfiBiencutzaღDragalasaღ a întrebat:

Ziceti-mi pls alte metinuri dar care poti sa faci lvl repede chiar si la 71.72,73,74,75 si asa mai departe

Răspuns Câştigător
| CGDclau a răspuns:

Metin2Apollo faci imediat lv si bani adica sa zic intr-o ora de la lv 75 faci 2kkk si daca il iei iti recomand sa nu-ti faci sura ca la ala iti cere o groaza ca sa faci otelu+9 spre deosebire de celelalte caractere...

2 răspunsuri:
| DanteR a răspuns:

Incerca mijagimt2 dar...este nemtesc(in germana)
daca doresti sa aflii tone de adrese pentru mai multe metinuri si alte jocuri, contacteaza-ma la angelyc41@yahoo.com pentru ca eu am porecla locala de GM (Games Master) deoarece termin orice joc in maxim 3 zile(cate 5-6 ore pe zi la pc) si minim...depinde de joc...

| Amelia_4918 a răspuns:

Metin2gx http://www.metin2gx.ro/
Funfa?:)