| xcostelx a întrebat:

Ziceti-mi metinuri care cresti foarte repede chiar daca esti lv 90.

Răspuns Câştigător
| Stefyyzxx a răspuns:

Sall iti recomand Meti2 mage cresti ff redepe la lv 90 trebuie sa cresti in v4 pana la 100 si apoi in mape speciale.Lv max 250 eu am facut in 2 ore lv 250 si itm. Funda?

| xcostelx explică (pentru Stefyyzxx):

Si zici ca ai facut lv 250 in doUA ORE happy SPER SA AI DREPTATE

| xcostelx explică (pentru xcostelx):

Hei zi-mi terog ce caracter sa aleg in metin2 mage sunt foarte nehotarit

| xcostelx explică (pentru xcostelx):

Terog dein suflet te implor imi facu un cont pe metin2 mage la mine niu merge te implor din tot sufterul sami faci cont si daca ai facut cont zimil prin mesaje te implor din inima terog fami un cont te implor eu nu pot sa-mi fac cont la mine nu merge terog fami un cont si damil prin mesaje

| Stefyyzxx a răspuns (pentru xcostelx):

Uite idu meu de mess : Stefyyzxx.Iti dau contul pe mess.

| xcostelx explică (pentru Stefyyzxx):

Dar ce inseamna mess?

| xRainyDay a răspuns (pentru xcostelx):

Doamne laughing.

| Rylkas a răspuns (pentru xcostelx):

M-mos E-experimentat S-savurand S-suc =mess rolling on the floor