| Bobeica_Stefan_1999 a întrebat:

Ziceti-mi si mie mie de ce nu-mi mai apare folder option nici la control panel nici la tools nici la organizatio odata imi aparea folderele invizibile da acum nu mai apar de ce spuneti-mi va rog funda

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Din cauza unui virus care a modificat registrii. fa-ti o scanare cu malwarebytes http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Malwarebytes-Anti-Malware.shtml
ca sa redai folder options intra in Start-Run->scrie "regedit"->OK si in fereastra care-ti apare navigheaza in HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies
\Explorer si editeaza "NoFolderOptions" cu valoarea "0" (care inseamna sa reactivezi)