| 13Denisa a întrebat:

Am si eu o problema, ma puteti ajuta? Nu stiu ce am facut si mi-am disparut folderul "poze", Am incerat sa il recuperez din "tools", dar nu imi aparea- "folder option". Am mai incercat cu "control panel" acolo mai trebuia sa fie tot un "folder option: dar nu il am. Mi-am descarcat programul "total comander" dar nu am reusit sa imi mut fisierul, daca il mut tot invizibil este. Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| axeldavid a răspuns:

Da restabilire sistem la data de ieri sau cu cateva ore in urma

2 răspunsuri:
| IAOIADNAA a răspuns:

S-ar putea sa-l fi sters cauta-l in cosule gunoi

| 13Denisa explică:

Cum se da asta?
P.S Nu ma prea pricep la calculatoare, doar strictul necesar.