| RaluuxD a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri pentru. smartphone/ tableta (Android) cu grafica buna, nu chestii de genul pou, temple run... si sa fie free (gratis ) Multumesc. Funda

3 răspunsuri:
| IulianDornianu61 a răspuns:

Poti lua de pe apkmania.com jocuri gen nova 3 / max payne / gta 3 / dead space / mass effect. Incearca acolo, totul e gratis. Nu fac reclama, de fapt un prieten mi-a zis si mie de site, nu toate fisierele merg dar majoritatea o fac.

| ElectrickFunny a răspuns:

Nfs Most Wanted-nu e gratis dar il gasesti crackuit pe net
Toate Gta-urile-tot asa crackuit pe net
Riptide GP 2-crd ca costa dar nu stiu sigur eu tot de pe net l-am luat
Despicable me:Minion Rush-Asta e gratis.
Nova 3 (Pe LG-ul meu 3D Max e 3D si e super tare)
Cam atat ^_^

| nemu55 a răspuns:

Joggenaut