| Ichim_Tavi_1987 a întrebat:

Ziceti-mi
un smartphone cu android special pentru jocuri

5 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Zte grand x in
Sony xperia play
Motorola razar i

in special tabletele sunt bune pentru gaming, daca vrei ceva chiar iesit din comun ( totusi eu nu-i iau mai mult de 7 ) ia-ti un Sony xperia play.
eu am zte-ul ( unele jocuri s-ar putea sa nu ti le ruleze datorita faptului ca nu sunt compatibile cu el, dar este un telefon foarte bun la pretul sau tinand cont ca are Intel inside si un procesor de 1.6 GHz ) )
Motorola este putin iesit din comun datorita procesorului ( 2 GHz Intel ), este un telefon foarte bun daca vrei ca jocurile sa nu aiba lag.

sper ca te-am ajutat big grin

| vitaminastefan a răspuns:

LG Nexus 4.
Succes!

| Detrix a răspuns:

Sony ericsson xperia play este SPECIAL pentru jocuri, pentru ca are butoanele de la un psp, si are placa video dedicata!

| ChuckBass25 a răspuns:

Samsung galaxi mini 2, Samsung galaxy mini, Samsung galaxy Y, etchappy.

| LamborghiniAventador a răspuns:

Salut! un smartphone pentru jocuri ar fi HTC desire sau desire c care sunt pana in 1000 lei sau unele mai ieftine : xperia tipo sau xperia miro pana in 900 lei.