| danut_7001 a întrebat:

Ziceti-mi un metin fain deschis de curand sa aiba lvl max 250-200 sa fie fain si ziceti numele!

6 răspunsuri:
| Nick2012 a răspuns:

Hammer metin2 este super iti da lv 254 apoi te duci la o femeie din oras si iti da lv 255 skilluri P etc. sunt arme epice armuri epice etc.
Daca vrei sa te ajut cu ceva ma cheama XxDark6xX sunt ep regatul albastru happy big grin
Bafta happy big grin
Funda? big grin happy puppy dog eyes

| Nick2012 a răspuns (pentru Nick2012):

Sunt sura happy big grin

| Nick2012 a răspuns (pentru Nick2012):

Si daca vrei vino pe clientul 2013 happy

| Nick2012 a răspuns (pentru Nick2012):

Eu pe clientul 2013 sunt

| cotanboss2 a răspuns:

Eu it recomand metin if super itm epike tot sau 4 yours mt2 beton si ala sau daca nuty plac uite inca una metin2 mania

| danut_7001 explică:

Alt metin
nu mai stii