| BodyFleci a întrebat:

Ziceti-mi un Metin2 Privat PvP care sa nu aiba bonusuri 6/7! Va rog cat mai repede.

2 răspunsuri:
| Redd a răspuns:

Nu am jucat Metin2 foarte mult dar m-a surprins privatul Metin2 Arena si Metin2 GX happy Baftawinking

| BodyFleci explică (pentru Redd):

Merci Redd, da sa stii ca le-am jucat si eu, am facut lvl chiar mare pe ambele dar m-am lasat intr-un finat, pe ambele cu conturile sparte de cei mai buni prieteni. Acum caut un Metin PvP, astfel sa nu pierd prea mult timp.