| safas a întrebat:

Zicetim si mie niste jocuri online! funda!

7 răspunsuri:
| FrostByte a răspuns:

Ar trebuii sa detaliezi ce tip de joc online vrei. Sunt acele jocuri ridicole Facebook sau jocuri tip text-based cum ar fi povestedecartier. ro sau jocurile video online : CS, Silkroad, Pangya, APB Reloaded, Lord of the Rings, Star Wars - The Old Republic ( Pay2Play ), Brawl Busters, Crossfire ( CS like ), Minecraft, DC Universe Online ( Supereroi ), Fallen Earth, Tera, s.a.m.d... Lasa-mi PM cu genul care-l vrei si-ti dau mai multe jocuri.

| safas explică (pentru FrostByte):

Pai cu masini, batai...

| FrostByte a răspuns (pentru safas):

APB Reloaded - Imita relativ ok GTA, contine PVP si ceva chestii PVE - suporta customizare la nivele destul de mari - iti customizezi caracterul, hainele de pe tine pana si masinile care le detii. Jocul o sa fie foarte greu la inceput si ai nevoie de un pc destul de ultima ora ca sa-l rulezi. Lasa-mi PM ca sa te invat totul despre joc. Cu batai ar fi DC Universe Online, jocul e scurt, am maximizat caracterul in 3 zile ( Nivelul 30 e maxim ), dar te poti bate cu ceilalti jucatori si mai face cateva misiuni dificile dupa ce atingi nivelul maxim. Restul nu le-am jucat atat de mult ca sa-ti pot spune detaliat. Mai este si Need for Speed World, unde daca vrei, eu-mi vand contul. am 2 masini premium pe el Tier 2 si Tier 3. ( Nissan GT-R R34 si Porsche 959 ). Alte batai dar RPG ar mai fi Cabal si World of Warcraft.

| safas explică (pentru FrostByte):

Sunt cam nou poti sa-mi zici ce inseamna PM?

| FrostByte a răspuns (pentru safas):

Private Message - Mesaj Privat. Click pe nick-ul meu si selecteaza trimite un mesaj. In PM lasa-mi id-ul tau.

| safas explică (pentru FrostByte):

Nu merge sa-ti trimit mesaj ca imi zice "Statutul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator." da-mi tu

| safas explică (pentru FrostByte):

Nu e bun id