| MaCheamaGogaie a întrebat:

Zilele acestea vreau sa imi iau un xbox 360. Acesta este modelul pe care vreau sa mi-l iau http://www.mediagalaxy.ro/consola-microsoft-xbox-360-250 gb-joc-halo-4 este bun? merg jocurile pe el? face probleme?

Răspuns Câştigător
| ZethKode a răspuns:

In primul rand, jocurile de x360 merg pe orice model de x360. Nu face probleme pentru ca este o consola nou nouta, sigilata. Chiar si asa, daca vrei sa joci jocuri multiplayer, trebuie sa fi membru Gold, adica sa ai abonament. Eu iti recomand un PS3, acesta nu are nevoie de abonament (este optional), are si Blu-Ray iar exclusivitatile sunt mult mai tari. Daca iti iei PS3, adauga-ma cu numele de aici. Bafta!

1 răspuns:
| RebelaDeLaRadio a răspuns:

Da...Merg toate jocurile din cate am auzit! Acum eu zic ca atunci cand ti-l cumperi sa ceri o garantie sau sa ti-l probeze cineva!

Funda?