| MaTrIx8378 a întrebat:

A-ti auzit de stirea de astazi? Primarul Ruse Dumitru din Orasul Magurele / Judetul Ilfov happy a fost prins cand lua mita pe bani scria mita cu marcare transparent care se vedeau cu o anumita lumina happy asa mi-a spus un prieten, ma intereseaza pentru ca am si eu niste rude acolo in oras happy si am auzit ca a dat si la stiri astazi, stie cineva ce s-a intamplat pana la urma?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint destule cazurile astea si degeaba, n-a patit nimeni nimic. Cine e in partidul de la putere, scapa. Daca nu e in partidul potrivit, se taraganeaza procesul pina se prescrie, sau pina ajunge partidul lui la putere.

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Stai linistit, daca e de la USL o sa zica ca-i facatura de la PDL.

| MaTrIx8378 explică (pentru harciog):

Acum 4 ani happy in 2008 era la PDL, dupa aceea s-a mutat la PSD si fiind acum pe 10 Iunie voturile happy oare mai candideaza? eu cred ca nu. atata timp cat a dat mita

| justitiarul a răspuns:

Am auzit.Dar ce primar nu ia mita?
Partea nasoala e ca asta a fost prins luand 1500 roni.O nimica toata!

| andrei50497 a răspuns:

Ce inseamna "A-ti"?